HOOLDUS

Anton Järv

ASJATUNDJA NÕUANNE

Raha on must ja määrib seadmeid väga palju. Vahel juhtub ka nii, et hooldamata seadmed on niivõrd määrdunud, et see mustus hakkab neid kahjustama. Korrapärane puhastamine ning õigeaegne seadmete hooldamine vähendab seadmete kulumisest tingitud rikete tekkimise ohtu.Anton Järv, Safeeuro OÜ Hooldusjuht

MILLAL ON SOOVITATAV VIIA SEADE HOOLDUSESSE?


Töötades igapäev sama seadmega, panete kindlasti tähele, kui midagi muutub seadme töötamise ajal. Kui masin hakkab tegema teistsugust häält või tekkib mingisugune vibratsioon või midagi muud, siis tasuks seade viivitamatult saata hooldusesse.

Üldiselt soovitame oma seade tuua meile hooldusesse vähemalt korra aastas. Sellega saame teile tagada, et seade töötab probleemivabalt pikki aastaid.

Õigel ajal teostatud hooldus aitab ära hoida tõsisemate rikete tekkimise. Ühtlasi uuendame ja programeerime vajadusel masina ümber, et teie seade oleks valmis teid veel paremini edasi teenima.

MIKS ME SOOVITAME JUST MEIE JUURES SEADET HOOLDADA?


Kõik meie töötajad on läbinud vastavad kursused ja koolitused, et pakkuda klientidele professionaalset seadmete hooldust ja tehnilist tuge.

Tänapäeval on palju erinevaid ettevõtteid, kes on nõus igasugu tehnikat parandama ja hooldama. Kahjuks neil puudub vastav väljaõpe ja õiged tööriistad, et keerukamaid masinaid õieti hooldada.

Kahjuks tuleb tihti ette olukordi, kus on masinat proovitud valesti kokku panna, mille tulemusel on seadme tähtsad komponendid viga saanud või lausa katki läinud. See võib tähendada aga juba seda, et seadme edasine parandus ei ole enam oma kulukuse tõttu mõistlik.

MILLAL JA KUIDAS SAAB OMA SEADET ISE PUHASTADA?


Eurodetektoritel on soovituslik iga paari nädala tagant puhastada andureid. Selleks tuleb seadme pealmine kaas lahti teha ning pintsliga “pisikeste” lambikeste pealt tolm ära pühkida.

Mündilugejatel on kaasas ümmargune hari, millega saab mündilugeja andureid puhastada. Selleks tuleb mündilugejale igasse sendiavasse ümmargune hari ettevaatlikult sisse lükata ning keerata seda paar korda.

NB! Kindlasti veenduda enne puhastamist, et seade oleks välja lülitatud, et vältida elektrilöögi saamise võimalust!

Juhul kui ise puhastades ei saavuta soovitud tulemust, siis soovitame seade meie juurde hooldusesse tuua.

SOOVIN LISAINFOT

    Teie nimi *

    Teie email *

    Teie tel. nr.*

    Teema *

    Teie sõnum *